Logo pro pivovar Art bylo zadání do soutěže, kde zadavatel jasně chtěl vystihnout, že uvařit dobré pivo je umění. Měli jsme s se vyvarovat znaků pípy, chmelu a dalších pivovarnických klišé. Použila jsem tedy motiv varných hrnců a soustavy trubek, které působí samy o sobě dost ,,artově" a dá se s nimi dobře pohrát například na etiketách. Navrhla...

Led 17

Handyman

Handyman vznikl jako název pro Pavla Dlouhého, který začal podnikat jako Hodinový manžel, ale nepřál si mít tohle standartní označení. Logo jsme vymysleli tak, aby jasně vyjadřovalo záměr činnosti a navíc v něm byly iniciály P.D.. Navíc claim ,,Od sklepa po střechu" je více než výstižný pro záběr činností!

Brand pro e shop se značkovými teniskami. Zaměřeno na zákazníky, kteří mají rádi luxus a premium zboží. Značka se dobře prezentuje na dárkových taškách či jiných obalech.

Pro veterinární kliniku, která se hned od začátku chtěla jasně vymezit, že není místo jen pro psy a kočky, ale i pro náročnější pacienty, jako jsou plazi nebo ptáci. Použila jsem motiv otisků končetin různých zástupců zvířecí říše. Z toho pak vzešel nápad na claim Pomocná tlapa pro všechny. Samotné logo má variantu buď s pozadím motivů, nebo, pokud...

Nově vznikající značka streetwear oblečení se specifickým názvem a požadavkem na svou značku ve formě otazníku a vykřičníku. Černobílá kombinace byla součástí zadání. Zvolila jsem funky font, který jsem ještě dodatečně upravila a použila ve formě pozitivu a negativu, kdy obě vypadají opravdu cool :)