Reference

Naše firma TANPA s.r.o. zadala soutěž o nové logo. Vybrat z 80 návrhů nebyla jednoduchá věc. Co mě vedlo nakonec k výběru? Určitě vizuální stránka, ale zásadní bylo odůvodnění a popis návrhu, kde jsem vycítil možnou další spolupráci. Výsledek – perfektní. Nejen můj osobní pocit z loga, ale hlavně kladné reakce letitých zákazníků na změnu. Alenu Krofiánovou vřele doporučuji.

Pavel Tandler

jednatel firmy TANPA s.r.o.
www.tanpa.cz  

Spolupráci hodnotím pozitivně, cením si především transparentní komunikace, rychlosti a kvality zpracování.

Martin Olšák

majitel eshopu
www.olsakovi.cz 

Naše společnost potřebovala vytvořit logo pro náš připravující projekt. S výsledkem a s nápady paní Krofiánové jsme byli velmi spokojeni. Snažila se maximálně pochopit naše požadavky a potřeby. Byla maximálně vstřícná, proaktivní a výsledek splnil naše očekávání. Její poskytované služby v rámci grafického designu a kreativního marketingu můžeme jedině doporučit.

Václav Klán

člen správní rady
www.amadeusrealestate.cz 

Spolupráce s Alenou byla kreativní, efektivní a velmi rychlá. Je to profík, nebojí se jít přímo k jádru věci a říkat věci napřímo. Umí přitom naslouchat a dobře komunikovat, pracuje systematicky a velmi pečlivě. Lidsky i profesionálně je férovým partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout. Alena vás dokáže ladně navést do vysněného cíle. Po celou dobu naší spolupráce jsem byl 100% spokojen a neváhal bych ji doporučit komukoli dalšímu.

Pavel Dlouhý

řemeslník
www.pdhandyman.cz